Fotowoltaika Sochaczew


 

 

Stuletnia historia oraz ponad 55-letnie doświadczenie firmy Sharp na rynku energii słonecznej daje pewność co do Twojej inwestycji. Firma Sharp wielokrotnie przyczyniła się do  wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań za co została uhonorowana m.in. nagrodą Top Brand PV.

 


 

 

Bruk-Bet Solar to polski producent modułów fotowoltaicznych z ponad 10 letnim doświadczeniem.  Produkty  tej firmy  charakteryzują  się doskonałą jakością, wydajnością i ponadstandardową bezawaryjnością.

 


 

JA Solar Holdings Co., Ltd. jest światowym liderem w produkcji wysoko wydajnych produktów fotowoltaicznych. Ich produkty są dostępne w ofercie mieszkaniowej i komercyjnej. Często stosowane przy projektach naziemnych elektrowni fotowoltaicznych.
Firma JA Solar założona została w maju 2005 roku. Od lutego 2007 jest notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NASDAQ.

 


 

 

Firma Fronius jest zaangażowana w fotowoltaikę od 1992 roku. Swoje falowniki sprzedaje poprzez globalną sieć partnerów handlowych. Wyjątkowe produkty i usługi uczyniły z niej lidera jakości na światowym rynku.

 


 

 

Huawei jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań technologii informacyjno-komunikacyjnych. Jako producent systemów PV Huawei wprowadza innowacje i optymalizuje które wydłużają cyklu życia instalacji PV.
Poprzez integrację najnowocześniejszej technologii cyfrowej, internetowej i PV, ich rozwiązania są wydajne, łatwe do zainstalowania, bezpieczne i niezawodne.

 


 

 

W roku 2006 firma SolarEdge opracowała inteligentne rozwiązanie dla falowników fotowoltaicznych. Zmieniło ono sposób pozyskiwania i zarządzania energią w systemach fotowoltaicznych. Firma SolarEdge jest notowana na amerykańskiej giełdzie NASDAQ.

 


 

 

Specjalnością firmy Corab są konstrukcje mocujące moduły fotowoltaiczne. Wykorzystują nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwe jest instalowanie systemów na rożnych powierzchniach dachów oraz rodzajach gruntu.

 


Zobacz także: