Gospodarstwa domowe


Zestaw 3 kWp klasy EKONOMICZNEJ

Cena już od 15 000 zł.

Zestawy oparte o moduły fotowoltaiczne polikrystaliczne renomowanych światowych producentów m.in. takich jak JINKO Solar z inwerterem marki ZewerSolar. 
Cena zawiera montaż z uruchomieniem, zabezpieczenie po stronach DC i AC, kompletną dokumentację techniczną wraz ze zgłoszeniem do OSD. 
 
Zestaw 3 kWp klasy KOMFORT

Cena już od 16 000 zł.

Zestawy oparte o moduły fotowoltaiczne polikrystaliczne japońskiej firmy SHARP z inwerterem marki FRONIUS. 
Cena zawiera montaż z uruchomieniem, zabezpieczenie po stronach DC i AC oraz podstawowe pomiary.
W cenie kompletna dokumentacja techniczna wraz ze zgłoszeniem do OSD. 
Zestaw 3 kWp klasy KOMFORT PLUS

Cena już od 17 500 zł.

Zestawy oparte o moduły fotowoltaiczne polikrystaliczne firmy JA Solar wraz z optymalizatorami mocy marki SolarEdge i inwerterem marki SolarEdge. 
Cena zawiera montaż z uruchomieniem, zabezpieczenie po stronach DC i AC, podstawowe pomiary oraz zdalny monitoring.
W ofercie przewidziano konstrukcję na dach skośny kryty blachodachówką.
W cenie kompletna dokumentacja techniczna wraz ze zgłoszeniem do OSD. 
 
Zestaw 3 kWp klasy PREMIUM

Cena już od 19 000 zł.

Zestawy oparte o wysokosprawne monokrystaliczne moduły fotowoltaiczne firmy Q Cells wraz z optymalizatorami mocy marki SolarEdge i inwerterem marki SolarEdge. Cena zawiera montaż z uruchomieniem, zabezpieczenie po stronach DC i AC, pomiary oraz zdalny monitoring.
W cenie kompletna dokumentacja techniczna wraz ze zgłoszeniem do OSD.

 

 
Rozliczenie z zakładem energetycznym

Gospodarstwa domowe które zdecydowały się zainstalować w fotowoltaikę mogą skorzystać z systemu opustów. Polega on na bilansowaniu w cyklu półrocznym wyprodukowanej i zużytej energii. System opustów pozwala na pobranie z sieci energetycznej nadwyżki energii wprowadzonej przez system fotowoltaiczny, a która nie udało się skonsumować na bieżąco. Zgodnie z zapisami ustawy z sieci zakładu energetycznego możemy pobierać energię w proporcji  do 0,8 kWh za 1kWh energii wprowadzonej.

Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy inwestować  w akumulatory potrzebne do zgromadzenia nadwyżek wyprodukowanej energii. Energię oddaną do sieci możemy w każdej chwili pobrać na użytek naszego domu z opustem 80%  w stosunku do aktualnie obowiązującej ceny.

Zobacz także: